Obklady II


podhledy


podhledy II 

 

 

 

 


Fasádní obkladové systémy


Nabízíme kanadské fasádní systémy nejvyšší kvality VINYL SIDING a ALU SIDING. Tyto obkladové materiály lze použít na jakoukoli stavbu – od rodinných domů, chat až po panelové domy.

Nejvýznamnější přednosti, které by vám mohli pomoci v rozhodování se pro zvolení našich podhledů by se dali shrnout do těchto bodů:

- odvětrané prostory s přirozeným mikroklimatem
- výborné tepelné a izolační vlastnosti
- velký výběr barevného provedení
- trvanlivost, dlouhověkost a stabilní odolnost
- odolné vůči povětrnostním vlivům
- snadná údržba obkladu (omyvatelný)
- zdravotní nezávadnost
- nízká hmotnost – nevyžaduje statické posouzení
- při poškození snadná výměna (lze měnit jednotlivé části)

VINYL - Vinylové obklady a podhledy

Kaycan zaručuje výrobní kvalitu vinylových obkladů v nejvyšší míře již více než čtvrt století. Všechny vinylové obklady a příslušenství obsahují formuli jedinečného a exkluzivního DuratronIM vinylového vzorce, který je vyvinutý k tomu, aby se stal odkazem trvanlivosti a stabilní odolnosti. Nabízíme nespočetný výběr vinylových obkladů v mnoha profilech včetně tradičního dvojitého 6” obkladu, venkovského izolovaného srubového obkladu, vinylového šindele a kamene, které jsou uzpůsobené k tomu, aby zvýšili a podpořili jakýkoli stavební styl.
Kaycan vinylové obklady nabízí široké spektrum barev, jak přírodních tak i vlastních. Je určený pro maximální vyzdvižení stylu, trvanlivosti a dlouhověkosti. Kompletní úpravy a doplňky stylově dokončují perfektně pohledy, tak jak si ve skutečnosti přejete. Hledáte-li dramatický stavitelský talent nebo subtilní akcent, Kaycan – kompletní úpravy a příslušenství zajišťují uživatelský pohled a jsou perfektní finální úpravou vašeho domu. Všechny Kaycan vinylové obklady jsou podporovány časově.

HLINÍK - Hliníkové obklady a podhledy

Kaycan – produkty z hliníku jsou povrchově kryté používáním vlastního dvouvrstvého systému a vypalované na Polycoat 9000IM tvrzený teplem, poskytuje extrémně trvanlivou a odolnou povrchovou úpravu s nejvyšším otěruvzdorným faktorem na trhu. Kaycan – hliníkový obklad je k dispozici v hladkých a strukturálních nátěrech, s kompletní barevnou škálou příslušenství na lemování. Kaycan také nabízí širokou řadu ukončovacích a doplňkových Trim Coil plechů, vyráběný se stejnou patentovanou technologií pro nejlepší volbu.

CENA
Neopominutelnou položkou, která je určující pro vaše rozhodování bude jistě i cena. Tu je třeba specifikovat přesně na míru na určenou stavbu, neboť je potřeba znát takové informace jako je: plocha, počet oken (ostění), počet rohů, sokly, ukončení u okapu apod. Základní ceník komponentů je uveden v cenovém listu.

 

home . | . partneři . | . mapa stránek . | . odkazy. | . flag1 . flag2 . flag3 . .

 
2011 ©  ART Create, s.r.o. All rights reserved